Logo
0 ks
za 0,00 Kč
Nákupní košík je prázdný
Potřebujete poradit? Neváhejte nás kontaktovat.

MAĎARSKO NA KOLECH

  MAĎARSKO je země tisíce tváří, ležící v Karpatské pánvi v samém srdci Evropy. Tato země, podobná krásné malé schránce na šperky, s rozmanitou krajin... celý popis
Nejsme plátci DPH
6 990 Kč
osoba
Číslo produktu:123
Podobné produkty
 • TOP produkt
MAĎARSKO - BUK, SARVAR, SOPRON
7 490 Kč
7 490 Kč
osoba
 • TOP produkt
 • Novinka
MAĎARSKO - LENTI
Kompletní specifikace

 

MAĎARSKO je země tisíce tváří, ležící v Karpatské pánvi v samém srdci Evropy. Tato země, podobná krásné malé schránce na šperky, s rozmanitou krajinou, příjemným podnebím, bohatou kulturou, nabízí každému z Vás zážitek i s nepřebernou možností zábavy a odpočinku. Maďarská pohostinnost není jen pouhou legendou. Již před tisíci lety přikázal první maďarský král a zakladatel státu Svatý Štěpán chránit a pečovat o cizí poutníky procházející zemí.

LÁZNĚ BÜK jsou nejmladším lázeňským centrem Maďarska, které v 70. letech obdrželo statut lázeňského města. Dnešní Bük má charakter lázeňského parku o rozloze cca 13 ha s komplexem 27 venkovních a krytých bazénů. Dále množství sportovních příležitostí (tenis, golf) společně s bohatou nabídkou restaurací, pivnic a obchodů. Místní prameny obsahují síru, minerální soli a stopové prvky. Léčí nemoci pohybového ústrojí, gynekologických poruch, revmatizmu, kloubů a páteře,deformitu, lumbágo, žaludečních, žlučníkových chorob a kardiovaskulárních potíží při Bechtěrevově nemoci.

LÁZNĚ SARVÁR s prameny 43°C a 38°C teplé vody s vyšším obsahem minerálních látek, zejména sodíku, chloridu a hydrogenkarbonátu. Návštěvníkům je k dispozici 3600 m2 vodní plochy, léčebné a wellness centrum, mediteranské odpočívadlo, exkluzivní odpočinkové plochy, fitness a solárium. Doplněno o internet, říše saun, kadeřnictví, kosmetiku a restauraci. Léčí nemoci stejné jako v lázních Bük, navíc osteoporózu, úbytek vápníku, lupenku a ekzém.

MĚSTO KÖSZEG se nachází v západní části Maďarska, poblíž rakouských hranic, při úpatí Kőszegského pohoří, podél říčky Gyöngyös. Kőszeg snad jediné město na světě, kde zvon odbíjí nejen poledne, ale už v jedenáct hodin halasně připomíná vítězství nad Turky ze srpna roku 1532.

MĚSTO SZOMBATHELY je město situované v západním Maďarsku poblíž maďarsko-rakouské hranice. Město s původním jménem Savaria bylo založeno v roce 43 po Kristu a jeho obyvatelé požívali práv římských občanů. Ze zisků, které plynuly z Jantarové stezky, bylo postaveno výstavní město, o jehož někdejší nádheře svědčí na dvou místech archeologické vykopávky.

NEZIDERSKÉJEZERO je největší neodtokové stepní jezero ve střední Evropě s velikou rozlohou a hloubkou maximálně 2 m. Na délku činí 30 – 35 km a na šířku 3 – 6 km, to záleží na aktuálních podmínkách. Jezero se totiž v průběhu roku rozlévá nebo naopak vysychá. Vedou kolem něj desítky kilometrů cyklistických stezek, kde naprosto po rovině zvládnete za den ujet spousty kilometrů.

 

Program:

1. den: Odjezd z Č. BUDĚJOVIC přes Halámky do RAKOUSKA, kolem Vídně do MAĎARSKA. V poledne příjezd a ubytování ve městě BÜK. Odpoledne výlet na kolech do městečka Lócs. Večeře a nocleh.

2. den: Odjezd na kolech do městečka SARVAR: prohlídka historické části, návštěva rekreačního areálu. Ve večerních hodinách návrat do BÜK. Večeře a nocleh.

3. den: Celodenní výlet na kolech k rakouským hranicím do městečka Lutzmannsburg, možnost koupání v aquaparku s tobogány. Večeře a nocleh.

4. den: Celodenní výlet na kolech do města Szombathely nebo Köszeg. Večeře a nocleh.

5. den: Dopoledne odjezd k Neziderskému jezeru do města Podersdorf  - výlet na kolech okolo jezera nebo zastávka ve městě Fertöd s návštěvou zámku rodiny Esterházy. Poté odjezd do ČESKÝCH BUDĚJOVIC. Příjezd ve večerních hodinách.

 

 

31.05. - 04.06. 2021     CENA : 6.990 Kč

2021 pro skupiny na vyžádání

 

CENA ZAHRNUJE:

 • dopravu autokarem s přívěsem na kola, videem a bufetem za Kč                                     
 • (pivo, limo, káva, čaj, čokoláda)
 • 4x ubytování s polopenzí v hotelu Piroska (snídaně i večeře formou bufetu)
 • 1x základní vstupné do termálních lázní a vstupné do hradu a muzea v Sarvaru
 • neomezené vstupné do wellness a fitness v hotelu Piroska ***+ ( bazén vnitřní a venkovní, sauna, pára )
 • cestovní pojištění, průvodce a pojištění CK 

 

 

CENA NEZAHRNUJE: 

 • nápoje k večeři 
 • vstupné do Aquaparku Lutzmannsburg
 • pojištění STORNA zájezdu 200 Kč / osoba

 

Vytvořeno na Eshop-rychle.czEshop-rychle.cz
Zpracování osobních údajů můžete ovlivnit úpravou svých preferencí ochrany soukromí.