Logo
0 ks
za 0,00 Kč
Nákupní košík je prázdný
Potřebujete poradit? Neváhejte nás kontaktovat.
  1. Úvod
  2. Léto
  3. Nejkrásnější motivy rakouských Alp

Nejkrásnější motivy rakouských Alp

Nejkrásnější motivy rakoupských Alp Hallein - Bischoffshofen - Kitzbühel - Krimmelské vodopády - Zell am See - Grossglockner - Lienz - Werfen Program... celý popis
Nejsme plátci DPH
7 990 Kč
osoba
Číslo produktu:211
Kompletní specifikace

Nejkrásnější motivy rakoupských Alp

Hallein - Bischoffshofen - Kitzbühel - Krimmelské vodopády - Zell am See -

Grossglockner - Lienz - Werfen

Program zájezdu :

1. den:

v ranních hodinách odjezd z ČR přes Dolní Dvořiště a kolem Mondsee a Salzburku příjezd do Halleinu, možnost návštěvy solného dolu, který dal základ bohatství Salzburku.
Přes Bischoffshofen, kde následuje krátká zastávka k individuální prohlídce městečka, v jehož kostele je známý Rupretikreuz pocházející z 8. století, dojedeme do oblasti Zell am See.
Ubytování, večeře a nocleh.

2. den:

snídaně. Přes Pass Thurn dojedeme do olympijského města Kitzbühelu, možnost výjezdu lanovkou na blízké vrcholy. Pokračujeme k nejvyšším vodopádům Evropy - Krimmelským vodopádům. Možnost výstupu na vyhlídky u vodopádu (vstupné cca 3 EUR není v ceně zájezdu). Cestou zpět do Zell am See možnost použít úzkorozchodnou železnici.
Návrat do místa ubytování ve večerních hodinách. Individuální volno. Večeře a nocleh.

3. den:

po snídani přes Bruck an der Glocknerstrasse dojedeme pod nejvyšší průjezdný průsmyk v Evropě Grossglockner. Projedeme průsmykem po vysokohorské vyhlídkové silnici se zastávkami na Hochtor a Franz Josefs Hoehe, odkud se otevírají nádherné pohledy na nejvyšší horu Rakouska Grossglockner a ledovec Pastersee. Pokračujeme do Heiligenblut k návštěvě poutního kostela, v němž je nejkrásnější vyřezávaný oltář Korutan a hrobka sv. Brikcia.
Dále se zastavíme v městečku Lienz a cestou zpět do místa ubytování projedeme známou Felbertauernstrasse. Večeře a nocleh.

4. den:

po snídani odjedeme do Werfenu. Možnost návštěvy největší ledové jeskyně Evropy Riesenwelt, která se skalním masivem Vysokých Taur táhne až do vzdálenosti 42 km. Po návštěvě této jedinečné přírodní krásy pokračujeme po dálnici kolem Salcburku a Mondsee zpět do ČR.
Návrat do Českých Budějovic v pozdních večerních hodinách.
 

TERMÍN : 2022

CENA : 7.990 Kč

Cena zahrnuje:

dopravu autokarem s klimatizací, průvodce,  3x ubytování v 3* hotelu s polopenzí, cestovní pojištění,
zákonné pojištění CK ve znění zákona č. 159/99 Sb.
 

Cena nezahrnuje :

příplatek za 1lůžkový pokoj 1 990 Kč, cestovní pojištění
Vytvořeno na Eshop-rychle.czEshop-rychle.cz
Zpracování osobních údajů můžete ovlivnit úpravou svých preferencí ochrany soukromí.