Logo
0 ks
za 0,00 Kč
Nákupní košík je prázdný
Potřebujete poradit? Neváhejte nás kontaktovat.
 1. Úvod
 2. Léto
 3. DUBROVNÍK A ČERNÁ HORA

DUBROVNÍK A ČERNÁ HORA

DUBROVNÍK A ČERNÁ HORA Objevte Černou Horu, kouzelnou malou zemi na Jadranu, která svou rozmanitostí patří k nejkrásnějším v Evropě. Divoké hory, průz... celý popis
Nejsme plátci DPH
13 490 Kč
osoba
Číslo produktu:111111
Podobné produkty
  Chorvatsko - Istrie - Poreč - Plava laguna - hotel Delfín**
  osoba
  • Novinka
  Chorvatsko - Istrie – Poreč – Zelena laguna
  osoba
  Kompletní specifikace

  DUBROVNÍK A ČERNÁ HORA

  Objevte Černou Horu, kouzelnou malou zemi na Jadranu, která svou rozmanitostí patří k nejkrásnějším v Evropě. Divoké hory, průzračná jezera, hluboké kaňony, orientální města, venkovské kostely a také písčité pláže zůstanou navždy zapsány ve Vašich srdcích.

  PROGRAM ZÁJEZDU :

  1.den : Odjezd z Českých Budějovic ve večerních hodinách ( cca 22:00 hodin ).  Noční přejezd přes Rakousko a Slovinsko do Chorvatska s bezpečnostními zastávkami.

  2.den : V poledne příjezd do Omiše, ubytování v Penzionu Begič v Duce Rogac, 3 km od Omiše. Ubytování ve 14 hodin, koupání, večer prohlídka města s možností večeře.

  3.den : Po snídani odjezd do Dubrovníku, který je nazýván perlou Jadranu a je zapsán na seznamu UNESCO, vsazen do průzračných vod Jadranu, vyhlášený krásou svých památek, velkolepými hradbami a přívětivou atmosférou. Procházka po středověkých hradbách a prohlídka starobylého města s knížecím palácem, katedrálou a pevností Sv. Jana. V odpoledních hodinách přejezd do Černé Hory, ubytování v Pensionu Apartment Gold**** se snídaní, volný program.

  4.den : Po snídani výlet panoramatickou cestou do pohoří Lovčen s vyhlídkami na celou Boku Kotorskou, zastávka v malebné vesničce Njeguši ( rodiště černohorského vladyky Njegoše ), poté pokračujeme přes NP Lovčen do slavné Cetinje, města, které bylo po staletí hlavním městem a symbolem nezávislosti Černé Hory. Prohlídka pravoslavného kláštera, výstup na Jezerski Vrh po mramorových schodech k mauzoleu Vladyky Petra II. Peteroviče Njegoše. Odjezd zpět na ubytování.

  5.den : Po snídani výlet ke Skaderskému jezeru, které se nachází na černohorsko-albánském pomezí a je považováno za nejkrásnější na Balkánu. Možnost koupání v jezeře, fish piknik v originálním rybím restaurantu, poté přejezd do Rijeky Crnojeviča, významné sídlo vladařské dynastie Crnojevičů. Přejezd do Budvy, prohlídka města, možnost večeře či koupání a poté návrat zpět na ubytování.

  6.den : Po snídani výlet do „města pirátů“ Ulcinje, které se nachází nedaleko albánských hranic, prohlídka starého města s pevností, kterou v 15 a 16.století ovládali piráti kteří zde obchodovali s otroky. Poté návštěva „města duchů“ s dotykem Orientu Stari Bar. Zastávka u moře v bývalé rybářské vesnici  Sveti Stefan, dnes nejluxusnější letovisko na pobřeží, možnost koupání či večeře. Večer odjezd zpět na ubytování.

  7.den : Po snídani odjezd do starobylého města Kotor, nejzachovalejší středověké město Černé Hory  (UNESCO). Procházka městským opevněním, palácem, katedrálou Sv.Tryfona a výstup k pevnostiSv. Jana, následuje vyhlídková jízda kolem Boky Kotorské, která připomíná skandinávské fjordy.   Zastávka v Perastu, slavné město námořníků. Odpoledne odjezd přes Slovinsko a Rakousko zpět do České Republiky.

  8.den : příjezd do Českých Budějovic v ranních hodinách

  TERMÍN : 07.08. – 14.08.2023

  CENA : 13.490 Kč

  CENA ZAHRNUJE :

  • Doprava autobusem s klimatizací, DVD a mikrofonem
  • 1x ubytování se snídaní v Penzionu Begič v Duce Rogac
  • 4x ubytování se snídaní v Pensionu Apartment Gold**** v Budvě
  • Prohlídky dle programu
  • Vstupné do Dubrovníku včetně muzeií a hradeb
  • Vstupné do NP Lovčen, mauzolea a do města Cetinje
  • Vstupné do NP Skaderské jezero
  • Vstupné do Budvy na hradby a Citadelu
  • Vstupné do města Stari Bar
  • Vstupné do města Kotor
  • Pobytovou taxu, cestovní pojištění a průvodce

  CENA NEZAHRNUJE :

  • Večeře ( možnost zajištění vedle penzionu Gold v restauraci )
  • Vstupné do zámku v Cetinji 5 Euro
  • Vstupné na hradby v Kotoru 8 Euro
  • Lodní výlet na Skaderském jezeře s obědem 20 Euro

   

  Zboží zařazeno v kategoriích
  Vytvořeno na Eshop-rychle.czEshop-rychle.cz