Logo
0 ks
za 0,00 Kč
Nákupní košík je prázdný
Potřebujete poradit? Neváhejte nás kontaktovat.

ZÁMEK KONOPIŠTĚ, ZÁMECKÝ PARK PRŮHONICE

  Zámek Konopiště Patří k nejnavštěvovanějším zámkům v České republice. Byl založen jako středověká pevnost Tobiášem z Benešova. V jeho více jak 700 l... celý popis
Nejsme plátci DPH
790 Kč
osoba
Číslo produktu:36
Kompletní specifikace

 

Zámek Konopiště

Patří k nejnavštěvovanějším zámkům v České republice. Byl založen jako středověká pevnost Tobiášem z Benešova. V jeho více jak 700 leté historii se v držení vystřídalo mnoho významných šlechtických rodů - Šternberkové, Hodějověští, Vrtbové, Lobkovicové. Současnou podobu dostal zámek na přelomu 19. a 20. století, kdy zámek vlastnil František Ferdinand d´Este, následník rakouského trůnu.


Zámecký park PRŮHONICE

Procházka průhonickým parkem může být příjemnou tečkou za poměrně dlouhým výletem. Doporučujeme projít dolní částí parku, proti toku Botiče kolem Podzámeckého rybníka, pod umělou zříceninou Gloriet a kolem mohutného Faustova dubu do horní části parku zvaného Obora, na hráz pěkného rybníka Labeška s Českou chalupou původním exponátem z Národopisné výstavy v Praze v roce 1895. Případně pokračovat dál a obejít romantický, skalami lemovaný rybník Bořín. Po druhé straně potoka se pak kolem Krausových rybníčků a Alpina vrátíme zpět k zámku.


Cena zahrnuje:

  • dopravu autokarem
  • vstupné do zámku Konopiště s průvodcem, vstupné do střelnice
  • vstupné do zámeckého parku Průhonice
  • průvodce a pojištění CK


Termín: dle výběru

Vytvořeno na Eshop-rychle.czEshop-rychle.cz